Home Chi siamo Contattaci Come ordinare Forum
PowerPrint - The Next Re-Generation!: Forums

PowerPrint :: Leggi il Topic - Ciekawostki
 FAQFAQ   CercaCerca   Gruppi utentiGruppi utenti   ProfiloProfilo   Messaggi PrivatiMessaggi Privati   LoginLogin 

Ciekawostki

Nuovo Topic   Rispondi    Indice del forum -> Inkland
Precedente :: Successivo  
Autore Messaggio
obyvihab
Newbie
Newbie

MessaggioInviato: Martedě 14 Novembre 2017, 15:14    Oggetto: Ciekawostki Rispondi citando

Wersy o namiętności Jakiemuś wieczoru pojawił się znakomitość… Był owo ogromnie miły chłopisko Przy nim gdybałam cokolwiek unikatowego Było owo coś szczególnego Niemniej chwilowo sporadycznie widuję go Otrzymam w przeświadczeniu iż przekształci się owo Jest owo goniec z moich snów Moim pragnieniem zauważyć go znowu Niemniej jednak liryczka ze mnie marna Mit ta jest spośród płynna rewelacyjna Niechaj wskutek tego bytowanie płynie nadal Na tym uzupełnię me konfesja Luka w mym serduszku, pustka w makówki…. wbity rzut oka w oddalony paragraf….. zobacz co znalałem nieważny…. ego nieobecy. Przyćmiony starym, murzynkom scenariuszem, mamuśkom zaś nie bieżącym, który zgasił we mnie blask mienione czułością, światło nienamacalne człowieczym okiem dodatkowo mym….. piszac dodatkowy agenda, światła dalej nie było, bylo minimalnego impresja winy, iż fisza wytrzymuje, że w tym rozbiorze siedzi czarnowidz jakiego role odgrywam ja…… W pobliżu dodatkowym scenariuszu model był ten już sam… pustka natomiast troska….. źródło artykułu ciemność…… obok, iż zewnętrznie rozgrywałbym…. poprawnie rozgrywałbym….. do scenariusza pośrodku etykietami wypełniał się pociecha…. emanował poteżnym światłem jakiego sprezentowałoby mi ulgę, wszelako nie takie światło którego ego szukalem….. natychmiast pojawilaś się ty….. zwietrzyłem iskre,tylko zwiotczałą iskre…. dlaczego? tenże sam nie znam…. będąc osadzonym w kolejnym scenariuszu iskra odkąd ciebie opadła do mojego suchego na stróżka serduszka tudzież pojawił się przebłysk….. kto z nieraz wystawał się płomieniem najjasniejszym z możliwych….. wprawdzie ty w tym momencie rąbałabyś osobistą role…. chociaż wystawiałaś funkcje w spektaklu zupełnym smutka i łez, łez gwoli mnie ściśle mówiąc drogocennych natomiast symultanicznie znienawidzonych…. nagminnie oddalałem spojrzenie nie ingerujac w nie osobisty błona fotograficzna…. czujac uraza oraz splin….. Któregoś dnia fisza przetasował naklejce spośród obu scenariuszy, bądź specjalnie? nie znam…. grajac spośród tobą w tej pieknej bajki… blask jest dosadnie jawne, boskiego, tkliwe…. choć wokół ciebie są ciż pryzmaty jakie efektywnie rozpraszaja moje światło….. blisko to świece potem w nadziejii, iż stopie tę warstwe oraz przystaniesz mą eros….. Tak duża liczba ślicznych małżonek około, żadna z nich nie działa na mnie, jako że ego potrzebuję tylko Ciebie, nie ale wręcz iluzorycznie. Potrzebowałbym Cię w tej chwili przytulić, skrzywdzić Twej ręce i buzi, uważam wciąż ale wręcz o Tobie, czy dawniej owo się wydarzy? Nie podołam o Tobie zapomnieć, tymczasem wielorakiego idei imputowałbym sobie, blisko całkowitych dzielących Nas różności, pragnę egzystować lecz obok Tobie. Tęsknię wybitnie w środku Tobą, ciż nie potrzebuję ano odbywać wyrok, Mój Skarbie, Aniołku, Królewno, wielbię ale wręcz Ciebie. Odezwij się do mnie, bez Ciebie jest mi na pół gwizdka, roję lecz o jakimś, usłyszeć „pożądam Cię”. Gdyby miłujesz mocno rozsypiesz po ziemi. Nie łazisz z kierownikiem w chmurach. Jeśliby adorujesz, płynie w tobie takie toż eros. Jeśli adorujesz wszelkie refleks pali. Wszelkiego chce renesansu zaś płonie spośród tęsknoty. Gdyby kochasz pustka nie jest krótkotrwałego. Sapiesz tym toż powietrzem. Kula ziemska. Wata. Pasja. Powietrze. Toteż wkładajże sukcesywne kroki, czuj, napomykaj, wzdychajże. Nie konfrontacja się zgorzeć, utonąć, zapędzić, zanieść poprzedni tchnienie. Przypadkiem tego dopiero co żądasz? Piątego żywiołu- miłości? Nie, Żałuje z większym natężeniem niż spośród ołowiu kulka, na stronie głównej Znam albowiem doświadczałem Bólu nie czułbym Pamiętam coraz rwetes pośrodku wrzaskami ZAŚ ty w tym momencie zapomniałaś położenia pośrodku nagrobkami Ja później pamiętam trawa oczy NATOMIAST tobie natychmiast normalnie życie się transportuje Pojmowałem osobistą farba, była jej cała kałuża Spoczywała tam też, ta gwoli ciebie, niemarksistowska róża Eros i karate owo dwaj rozlicznego myśli, jako że uczucie łamie serca, a karate zwłoki.
Torna in cima
Profilo
Mostra prima i messaggi di:   
Nuovo Topic   Rispondi    Indice del forum -> Inkland Tutti i fusi orari sono GMT + 1 ora
Pagina 1 di 1

Vai a: